gresbud

Ruukki

GRESBUD Lublin – dachy, rynny, materiały budowlane, blachodachówka
Stalowe dachy Ruukki chronią domy od ponad 50 lat. Dzięki doświadczeniu firma wypracowała niezrównaną trwałość i jakość swoich produktów. W ofercie kolorów i stylów z pewnością można znaleźć idealną opcję dla swojego domu zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych designach.

Pokrycia dachowe podzielone są na trzy różne kategorie: dachy z rąbkiem stojącym, blachodachówki i blachy trapezowe.
Blachy dachowe wykonane są z jednej z trzech rodzajów powłok:

Ruukki 50 Plus – klasa jakości z 50-letnią gwarancją techniczną i 20-letnią gwarancją estetyczną na koloryt blach dachowych tej kategorii. Produkty tej klasy docenia się na rynku za wyjątkowy wygląd i trwałość. Arkusze blachy powlekane są powłoką GreenCoat Pural mat charakteryzującą się wysoką odpornością na korozję i promieniowanie UV.

Ruukki 40 – klasa jakości z 40-letnią gwarancją techniczną i 15-letnią gwarancją na koloryt blach dachowych tej kategorii. Produkty tej klasy docenia się na rynku za wyjątkowy wygląd i trwałość. Decydując się na produkt w tej klasie można mieć pewność co do bardzo dobrej jakości produktu. Arkusze blachy dachowej powlekane są powłoką GreenCoat Purex o eleganckim wyglądzie.

Ruukki 30 – klasa jakości z 30-letnią gwarancją techniczną i 10-letnią gwarancją estetyczną. Produkt równie trwały co poprzednie dwie kategorie. Wyjątkowe ekonomiczne wykonanie sprawdza się w każdym rozwiązaniu. Arkusze blachy dachowej powlekane są powłoką Poliester, Poliester mat lub Poliester Rough mat.

 

Certyfikaty i referencje

certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat

Partnerzy Gresbud

partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud