gresbud

Dachówki Lublin

Wśród różnych wykończeń dachów dostępnych w ofercie naszego centrum niedaleko Lublina znajdą Państwo także klasyczne dachówki wykonane z ceramiki lub cementu. Poszczególne typy dachówek można jednak wyodrębnić nie tylko ze względu na materiał, z jakiego są wykonane, ale także kształt. Dzięki dużej różnorodności modeli, ich kolorów i typów wykończeń można dobrać je niemalże do każdego rodzaju dachu oraz oczekiwanego efektu wizualnego.

Jakie dachówki wybrać?

Asortyment dostępnych w naszym centrum produktów jest na tyle szeroki, że z pewnością znajdą Państwo rozwiązanie w 100% spełniające Państwa oczekiwania – bez zadowalania się półśrodkami. Oferujemy zarówno dachówki ceramiczne, jak i cementowe. Pierwsze z nich są bardziej wytrzymałe, ale także cięższe i droższe. Jeśli chodzi o kształt, proponujemy Państwu m.in. dachówki esówki, karpiówki, suwakowe, płaskie oraz holenderskie.

Montaż dachówek w Lublinie

Nasze usługi są kompleksowe, co oznacza, że proponujemy Państwu zarówno profesjonalne doradztwo w czasie podejmowania decyzji o wyborze pokrycia oraz jego sprzedaż, jak i fachowy montaż dachówek i blachodachówek. Dzięki temu nie muszą Państwo tracić swojego cennego czasu najpierw na poszukiwanie artykułów budowalnych, a następnie – godnego zaufania wykonawcy. Z nami wszystko można zapewnić sobie w jednym miejscu!

Serdecznie zachęcamy do współpracy z naszym zespołem! W razie pytań pozostajemy pod numerem telefonu oraz adresem e-mail.

Certyfikaty i referencje

certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat

Partnerzy Gresbud

partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud