gresbud

Pruszyński

Blacha panelowa

blacha panelowa Lublin

Firma Blachy Pruszyński to największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji. Co roku rozszerza swoja ofertę o kolejne rodzaje pokryć dachowych, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów. Powłoki producenta zostały poddane odpowiednim atestom technicznym oraz spełniają wymagania jakościowe stawiane pokryciom dachowym wg Systemu Zarządzania Jakością PN/EN ISO 9001:2001.

BLACHODACHÓWKA

Blachodachówka jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym wykorzystywanym przede wszystkim w dachach stromych. Łącząc w sobie tradycję z nowoczesną technologią znajduje zastosowanie przy budowie domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów sakralnych oraz przy renowacji starych dachów.

BLACHODACHÓWKA PANELOWA

Panele i blachodachówki modułowe to coraz popularniejsze materiały do krycia dachów. Źródłem powodzenia jest szereg niewątpliwych zalet, wśród których należy wymienić:

  • prosty i szybki montaż
  • ograniczenie odpadów do minimum (nawet przy najbardziej skomplikowanych połaciach)
  • dostępność od ręki
  • łatwy i bezpieczny transport (pokrycia są starannie opakowane na paletach)
  • oryginalne wzornictwo i montaż maskujący wkręty (blachodachówka ARAD Premium)

BLACHY TRAPEZOWE

Szeroki wybór profili blach trapezowych – od wysokości 6 mm do 160 mm – oraz rodzajów blachy (ocynkowanych, powlekanych) pozwala na różnorodne zastosowanie ich na dachach, elewacjach, bramach i ogrodzeniach oraz konstrukcjach nośnych w budownictwie indywidualnym i przemysłowym.

Certyfikaty i referencje

certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat

Partnerzy Gresbud

partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud