gresbud

Pustaki ceramiczne Lublin

Pustaki ceramiczne są jednym z najpopularniejszych artykułów budowlanych stosowanych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Bez wątpienia mają na to wpływ ich liczne zalety, takie jak wytrzymałość czy dobre parametry izolacyjne. W naszym centrum obok Lublina gwarantujemy Państwu nowoczesne rozwiązania, czyli pustaki ceramiczne Porotherm – dzięki procesowi poryzacji produkty tego rodzaju stają się lżejsze i zyskują lepszą izolacyjność niż ich standardowe odpowiedniki.

W naszej ofercie znajdą Państwo także inne artykuły budowlane, np. materiały niezbędne do wykończenia dachów.

Zalety pustaków ceramicznych

Jakie są główne zalety pustaków ceramicznych? Przede wszystkim charakteryzują się dużą wytrzymałością. Jeśli więc stoją Państwo przed wyborem: pustaki ceramiczne czy beton komórkowy, to zapewniamy, że ceramika zagwarantuje Państwu większą trwałość konstrukcji. Ponadto, dzięki swojej porowatej strukturze, pustaki cechują się dobrą izolacyjnością termiczną i akustyczną. Ma to niebagatelne znaczenie w przypadku budynków mieszkalnych, które powinny być miejscem odpoczynku dla domowników.

Produkty uzupełniające

W naszym centrum stawiamy na kompletne rozwiązania – to właśnie one pozwalają osiągnąć najlepsze efekty. Z tego powodu oferujemy Państwu także produkty uzupełniające do nadproży i stropów, które dopełniają podstawową ofertę pustaków ceramicznych. Dzięki zastosowaniu komponentów budowlanych pochodzących z jednego zestawu mogą mieć Państwo pewność ich idealnego dopasowania.

Zapraszamy do współpracy z naszym zespołem!

Certyfikaty i referencje

certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat

Partnerzy Gresbud

partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud