gresbud

Blachodachówki i blachy trapezowe Lublin

Wybierając pokrycie na dach, należy mieć na uwadze wiele czynników, m.in. jego wytrzymałość, estetykę, łatwość eksploatacji czy cenę. Wiemy, że osobom spoza branży łatwo jest się pogubić wśród bogatego wyboru dostępnych możliwości, dlatego proponujemy Państwu fachowe doradztwo, które pozwoli podjąć najkorzystniejszą decyzję, bez ryzyka nieprzyjemnych niespodzianek po montażu. W ofercie naszego centrum niedaleko Lublina znajdą Państwo m.in. pokrycia blaszane, a wśród nich blachy trapezowe, blachodachówki, płytki karo i blachy na rąbek. Czym różnią się od siebie poszczególne rozwiązania?

Rodzaje blach stalowych na dach

Nasza oferta blach na dach jest niezwykle bogata. Współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi producentami – jesteśmy pewni wysokiej jakości proponowanych przez nich rozwiązań.

Blacha trapezowa

Nazwa blachy trapezowej pochodzi od charakterystycznych tłoczeń na swojej powierzchni. Wytwarzana jest ze stali pokrytej powłokami chroniącymi ją przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jest trwała, ale jednocześnie bardzo lekka. Wykorzystuje się ją m.in. w obiektach przemysłowych czy produkcyjnych.

Blachodachówka

Blachodachówka to klasyczne, funkcjonalne rozwiązanie. Jej niewątpliwą zaletą jest estetyka. Oferujemy Państwu blachodachówki w różnorodnych kolorach, pokryte powłoką upodabniającą je do ich tradycyjnych odpowiedników ceramicznych.

Płytki karo

Blachy stalowe karo umożliwiają osiągnięcie minimalistycznego, geometrycznego efektu idealnie dopasowującego się do nowoczesnej bryły budynku. Nie jest to jednak ich jedyne zastosowanie – wykorzystuje się je także np. przy odnawianiu obiektów zabytkowych.

Panele dachowe na rąbek

Blachy na dach montowane na rąbek cieszą się popularnością ze względu na swoją minimalistyczną estetykę, wytrzymałość i łatwość montażu. Dodatkowo są lekkie i można montować je bezpośrednio na więźbie dachowej.

Zapraszamy do współpracy! Zachęcamy także do zapoznania się z galerią dotychczas zrealizowanych przez nas zleceń.

Certyfikaty i referencje

certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat

Partnerzy Gresbud

partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud