gresbud

Oferta

Kominy HOCH Lublin

Kominy HOCH to produkty cechujące się wysoką jakością i precyzją wykonania. Oferujemy Państwu różne typy systemów kominowych, które dostosowane są do różnorodnych rodzajów paliw, w tym np. drewna, węgla, trocin, brykietu czy biomasy. Proponujemy Państwu ekonomiczne kominy dopasowane do budynków pasywnych i energooszczędnych, które nie tylko pozwalają oszczędzić domowy budżet, ale także ograniczają negatywny wpływ na środowisko naturalne. Kominy HOCH są w pełni bezpieczne – poświadczają to przyznane im certyfikaty i udokumentowana zgodność z restrykcyjnymi normami dotyczącymi ich odporności.

W naszym centrum obok Lublina znajdą Państwo bogaty wybór artykułów budowlanych takich jak pustaki ceramiczne, okna, różnorodne rodzaje pokryć dachów i akcesoria dachowe.

HOCH – systemy kominowe

Kominy systemowe HOCH dostępne w naszej ofercie to kompletne rozwiązania, które z łatwością dostosować można do konkretnych potrzeb ich użytkowników. Wszystkie części systemów wykonane są z najwyższej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia. Inwestycja w trwałe rozwiązania pozwoli Państwu zminimalizować koszty potencjalnej wymiany czy naprawy komina. Kominy HOCH cechują się także uniwersalnością (można zastosować je do każdego rodzaju spalin i urządzeń grzewczych) i wygodą w użytkowaniu.

  • System kominowy uniwersalny przeznaczony jest do wszystkich rodzajów spalin: trociny, drewno, brykiet, węgiel, biomasa, ekogroszek, miał, gaz, olej opałowy oraz olej przepracowany. Przedział temperatur: 60° – 600°C.
  • W kominie zastosowano najwyższej jakości żaroodporne rury ceramiczne gwarantujące jego trwałość nawet przy pożarze sadzy.
  • Komin jest odporny na występujące w dymie kwasy oraz na pracę w warunkach wilgotnych (kondensat).
  • Zgodny z normą EN 13063-1, EN 13063-2. Europejski znak CE na kompletny system kominowy.
  • Dostępne średnice: fi 160, 180, 200, 250, 300, 350, 400.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Zapewniamy fachowe doradztwo, szeroki wybór produktów oraz sprawny i rzetelny montaż.

Elementy systemu:

GRESBUD Lublin – dachy, rynny, materiały budowlane, blachodachówka

Certyfikaty i referencje

certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat

Partnerzy Gresbud

partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud