gresbud

Bratex Lublin

Blachodachówka Lublin Bratex

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych przez nas artykułów budowlanych, współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, do których produktów nie mamy absolutnie żadnych zastrzeżeń. Wśród nich znajduje się m.in. firma Bratex. W naszym centrum obok Lublina mogą Państwo zaopatrzyć się we wszystkie oferowane przez markę systemy, a wśród nich m.in. blachę na rąbek czy klasyczną blachę modułową. Marka Bratex istnieje na rynku już od ponad 30 lat, wdrażając innowacyjne rozwiązania z zakresu pokryć na dach.

W naszej ofercie znajdą Państwo także artykuły innych producentów, np. marki DACHPOL.

Blachy na rąbek i blachy modułowe Bratex

Firma Bratex oferuje pokrycia dachowe z blach dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Blachy stalowe i aluminiowe są obustronnie zabezpieczone powłoką lakierniczą, dzięki czemu posiadają wieloletnią gwarancję funkcjonalną. Jest to zapewnienie producenta, że produkt nie ulegnie przez ten czas uszkodzeniom spowodowanym korozją, która jest jednym z najczęstszych przyczyn wymiany pokrycia. W ofercie znajdą Państwo ekologiczne blachy modułowe, których produkcja ogranicza użycie związków ropopochodnych silnie obciążających środowisko naturalne.

Wszystkie oferowane profile blach Bratex są dostępne w następujących klasach produktów:

  • Klasa ALUMINIUM – blachy norweskie (gwarancja funkcjonalna 50 lat/na lakier 15 lat),
  • Klasa PRESTIGE – blachy skandynawskie SSAB i RUUKKI (gwarancja nawet bezterminowa),
  • Klasa PREMIUM – blachy Austria VoestAlpine i SSAB (gwarancja 30/10 lat),
  • Klasa STANDARD – blachy ArcelorMittal (gwarancja 10/2 lata).

W ofercie firmy Bratex znajdują się:

  • BLACHODACHÓWKI
  • BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE
  • RĄBEK SnapLock
  • BLACHY TRAPEZOWE

Blachy modułowe w dowolnym stylu

W naszym zakładzie w Lublinie znajdą Państwo blachy modułowe oraz blachy na rąbek w wielu kolorach i wykończeniach. Razem z trwałością i wytrzymałością produktów otrzymują więc Państwo także możliwość dostosowania wyglądu dachu do własnego zamysłu estetycznego. Dostępne są blachy na rąbek płaskie, segmentowe oraz o przekroju fali. Wszystkie produkty oferowane są w wykończeniu matowym, półmatowym oraz błyszczącym. Ponadto mogą Państwo wybierać spośród kilkudziesięciu kolorów z palety RAL, których próbniki oczywiście znajdują się w naszym centrum.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszym centrum!

Certyfikaty i referencje

certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat

Partnerzy Gresbud

partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud