gresbud

Kanalizacja

Rury i kształtki kanalizacji zewnętrznej wykonane z polichlorku winylu PVC-U są odporne na działanie substancji chemicznych oraz bardzo wytrzymałe.

Oferujemy rury i kształtki kanalizacji zewnętrznej w zakresie średnic 110-500mm., w różnych klasach sztywności. Odcinki rur: 0,5; 1; 2; 3; 4 i 6 mb zakończone kielichem z uszczelką. Uzupełnieniem oferty rur jest szeroki wachlarz kształtek połączeniowych : kolana, trójniki, redukcje, korki, itp. oraz studni kanalizacyjnych.

Rury i kształtki kanalizacji wewnętrznej z PP są obecnie najczęściej stosowane na rynku. Są odporne na działanie wysokich temperatur ( do 90*C) oraz zanieczyszczenia chemiczne. Ich trwałość szacuje się na 50 lat eksploatacji.

Charakteryzują się szybkością montażu dzięki doskonałej jakości i szerokiemu asortymentowi elementów systemu. Oferujemy produkty o średnicach zewnętrznych 32, 50, 75, 110 mm. Rury produkowane są w odcinkach 0,25; 0,315; 0,5; 1,0; 2,0; 3,0 mb. Wszystkie rury i kształtki mają uszczelkę wargową z warstwą silikonową dla łatwiejszego montażu.

Rury z PVC charakteryzują się większą sztywnością niż rury z PP, dlatego też zalecane jest stosowanie ich w przypadku konieczności użycia dłuższych odcinków 3-6 metrowych. Produkowane są rury o średnicy zewnętrznej 110mm i grubości ścianki 3,2mm a długości robocze to: 1; 2; 3; 4 i 6 mb.

GRESBUD Lublin – dachy, rynny, materiały budowlane, blachodachówka

Certyfikaty i referencje

certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat

Partnerzy Gresbud

partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud