gresbud

Dachy Lublin

Nasze centrum od ponad 20 lat zajmuje się dystrybucją oraz montażem dachów w Lublinie i okolicach. Cieszymy się niesłabnący zaufaniem zarówno wśród współpracujących z nami producentów pokryć, jak i klientów. Przykładamy tę samą wagę do każdego z etapów realizacji powierzonego nam zlecenia, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że poczyniona inwestycja będzie rozwiązaniem na wiele długich lat. Oferujemy szybką i terminową realizację zadań, co cenią sobie zarówno współpracujący z nami klienci prywatni, jak i deweloperzy. Proponujemy szeroki wybór produktów, wśród których znajdują się także m.in. kominy Hoch.

Montaż i pielęgnacja dachów w Lublinie

Jeśli szukają Państwo kompleksowych usług, z pewnością spodoba się Wam nasza oferta. Proponujemy nie tylko fachowe doradztwo i sprzedaż różnego typu pokryć, ale także ich fachowy montaż oraz późniejszą konserwację. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i umiejętnościami, by zająć się m.in. ich odśnieżaniem oraz czyszczeniem z uporczywych glonów i mchów. Warto mieć na uwadze, że prawidłowa konserwacja dachu może znacznie wydłużyć czas jego eksploatacji i uniknąć wysokich kosztów jego naprawy lub wymiany.

Zachęcamy do współpracy! Wysoką jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają poniższe referencje oraz zdobyte wyróżnienia takie jak obecność w prestiżowym rankingu Diamentów Forbesa, w którym figurowaliśmy już dwukrotnie.

Certyfikaty i referencje

certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat

Partnerzy Gresbud

partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud
partnerzy Gresbud